Post by Annundwen on Oct 1, 2007 19:57:43 GMT 2
1. Tervetuloa Allu Expressin järjestämiin KRJ:n koulukilpailuihin 29.10.2007.
2. Kilpailut ovat porrastetut ja tasoltaan seura- ja aluekilpailut.
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kolme kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on myös pakollinen.
6. Luokkaan mahtuu 50 osallistujaa (osallistujamäärää nostettiin, jotta yli puolia ei joutuisi jättämään pois luokasta).
7. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. He C, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v) 45/50
2. He B, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v) 44/50
3. He A, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v) 50/50
4. He B, avoin kaikille (aluetaso vaik 1, väh. 2,25p. ja 4v) 29/50
5. He A, avoin kaikille (aluetaso vaik 2, väh. 4,5p. ja 4v) 23/50
Osallistumisia saa laittaa vasta kun kisat löytyvät VRL:n kilpailukalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 26.10.2007 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä. Mikäli olet osallistunut Allu Expressin kisatoimintaan aiemmin, suosittelen rekisteröitymistä, koska sama tuttu kisatahti tulee jatkumaan tällä foorumilla.
Osallistujat:
1. He C, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v)
1. Soleila (VRL-6874, BRT) - Kirpakan kaunistus VH-32898
2. Kiti (VRL-2170, KER) - Uniform Roy VH-14674
3. Raitakissa (VRL-6114, HsK) - Rolling Violet VH-30139
4. Odessa (VRL-0877, YTL) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
5. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
6. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Unio Romeo VH-33779
--- --- ---
7. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - Jannie's Scott VH-17556
8. Kimberly (VRL-4774, TRH) - Na Cinderella Amorina VH-15859
9. Marjatta (VRL-0142, AJC) - O.K Little Miss Sunday VH-24910
10. Tildy (VRL-6046, GoHo) - Absolute Edict VH-31999
11. Kiti (VRL-2170, KER) - Jymäytys QW VH-24565
12. Minority (GoHo, VRL-1133) - Digsjien VH-35553
13. Hevily (VRL-7056, CSR) - Viehättävän Kuningatar VH-20673
14. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Tuikin Tiuhti VH-33631
15. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri VH-33163
16. Sion (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
17. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Flash's Cadone VH-27984
18. Katiska (VRL-0597, RR) - Velvet Valise VH-07247
19. Sion (VRL-0136, FSRa) - Estrella Polar VH-26801
20. Kiti (VRL-2170, KER) - FNS Peppilotta VH-33224
21. Katiska (VRL-0597, RR) - Jester VH-11434
22. riimuska (VRL-3616, YTL) - Rian Dwalen VH-20583
23. Minna (VRL-1284, MTS) - Illa AET VH-27153
24. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kalypso VH-30723
25. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Garrowaimm VH-08491
26. whisperer (VRL-1327, HsK) - KLL Alegría ox VH-19015
27. strimma (VRL-2690, VMR) - Amarn Calivera VH-32723
28. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
29. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ruskeasuon Ryminä VH-32697
30. Minority (GoHo, VRL-1133) - Kvele Palama VH-35549
31. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
32. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Edenelle Rafaello VH-30094
33. Minna (VRL-1284, MTS) - MTK Altyn Guychli VH-29654
34. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
35. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Armanétt VH-10612
36. riimuska (VRL-3616, YTL) - Korenery Rytier VH-23104
37. Soleila (VRL-6874, BRT) - Yön Kuningatar VH-32881
38. kuiskaaja (VRL-1325, HsK) - Jamaica Sundown VH-02258
39. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Stormy Sea VH-12656
40. Minority (GoHo, VRL-1133) - Sandriajn VH-35551
41. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Raingirl VH-26796
42. Tytti S. (VRL-0564, SR) - Rajattoman Cascada VH-34134
43. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Iltanuotion Tikkupulla VH-23763
44. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Folie Fi Antoinétt VH-10613
45. Odessa (VRL-0877, YTL) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
2. He B, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v)
1. Kiti (VRL-2170, KER) - Huvikumpulan Valopoika VH-23050
2. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
3. Soleila (VRL-6874, BRT) - Yön Kuningatar VH-32881
4. kuiskaaja (VRL-1325, HsK) - Batman in the night xx VH-02298
5. Jinx. (VRL-2211, KiR) - Rattopoika VH-31357
6. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Stormy Sea VH-12656
--- --- ---
7. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Jocelimm VH-08490
8. Soleila (VRL-6874, BRT) - Kirpakan kaunistus VH-32898
9. Sion (VRL-0136, FSRa) - Estrella Polar VH-26801
10. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kuutamo VH-18097
11. Viikkis (VRL-4007, KR) - AD Libelinha VH-33605
12. elina k. (VRL-3535, PR) - Vyor Heavens VH-35049
13. Marjatta (VRL-0142, AJC) - O.K Little Miss Sunday VH-24910
14. Katiska (VRL-0597, RR) - Kaviopolun Namubooa VH-25438
15. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
16. Katiska (VRL-0597, RR) - Himpulan Peppiina VH-18799
17. westt (VRL-1554, CeRi) - Mendros Junior VH-08514
18. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lentoposti VH-20979
19. Viikkis (VRL-4007, KR) - ROJJ Lothloriel VH-26606
20. westt (VRL-1554, CeRi) - Cream Alphonus VH-08516
21. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Nadezhdimm VH-08492
22. Sion (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
23. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kalypso VH-30723
24. feiarth (VH-6389, NER) - Mustaniemen Tuumatar VH-03474
25. whisperer (VRL-1327, HsK) - Tähdenlennon Afrodite ox VH-17663
26. riimuska (VRL-3616, YTL) - Raunch VH-26798
27. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Tuikin Tiuhti VH-33631
28. westt (VRL-1554, CeRi) - Tramonto Sole VH-20801
29. Kimberly (VRL-4774, TRH) - Na Cinderella Amorina VH-15859
30. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Taikakuun Eloisa VH-08666
31. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ruskeasuon Ryminä VH-32697
32. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
33. Kiti (VRL-2170, KER) - Gneissin Huvitus VH-19050
34. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
35. Viikkis (VRL-4007, KR) - Socolata FER VH-33682
36. Dewyn (VRL-0267, ESR) - Poseidon of Yeneva VH-27336
37. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - Jannie's Scott VH-17556
38. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Merlimm VH-08488
39. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Unio Romeo VH-33779
40. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri VH-33163
41. feiarth (VRL-6389, NER) - Sieluton Katse VH-30244
42. Tildy (VRL-6046, GoHo) - Absolute Edict VH-31999
43. Kiti (VRL-2170, KER) - Vääpeli VH-33455
44. riimuska (VRL-3616, YTL) - Jeminan Humusuru VH-23087
3. He A, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v)
1. Problem (VRL-4976, dew) - Rodannan Rasmus VH-21875
2. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Nadezhdimm VH-08492
3. Katiska (VRL-0597, RR) - Himpulan Peppiina VH-18799
4. Minna (VRL-1284, MTS) - Chuljana AET VH-27152
5. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Mimmi VH-28546
6. Hevily (VRL-7056, CSR) - Viehättävän Kuningatar VH-20673
7. Kiti (VRL-2170, KER) - Cortoke's Proud Billy VH-19007
--- --- ---
8. Heini.L (VRL-0131, BYR) - Ahonperän Artturi VH-23613
9. Minority (GoHo, VRL-1133) - Heartbreaker's Swan VH-10349
10. Viikkis (VRL-4007, KR) - AD Libelinha VH-33605
11. Minna (VRL-1284, MTS) - Jarnizcha Turcewa AET VH-24708
12. Welssi (VRL-6549, KiR) - Red Rain VH-30403
13. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Traumakokemus VH-30307
14. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Taikakuun Eloisa VH-08666
15. Kiti (VRL-2170, KER) - FNS Peppilotta VH-33224
16. Soleila (VRL-6874, BRT) - Suukottaja VH-33177
17. Viikkis (VRL-4007, KR) - ROJJ Lothloriel VH-26606
18. Heini.L (VRL-0131, BYR) - Joe Talent G VH-24785
19. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Kickabout J'93 VH-31990
20. Kordevil (VRL-6290, KiR) - L.V. Muunnelma VH-35007
21. Jasny (VRL-1414, CeRi) - Shadow of the Valley of Death VH-28212
22. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Merlimm VH-08488
23. riimuska (VRL-3616, YTL) - T.H. Husaani VH-09659
24. kuiskaaja (VRL-1325, HsK) - Fair Soul VH-02259
25. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ryöväri VH-33401
26. Sion (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
27. whisperer (VRL-1327, HsK) - Tähdenlennon Suprise ox VH-17718
28. Soleila (VRL-6874, BRT) - Keijukainen VH-33174
29. Obehag (VRL-6856, KiR) - RT Random Peace VH-34575
30. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Jocelimm VH-08490
31. Millis (VRL-3310, AAR) - Krzysztof Wawrzyniec VH-20168
32. Katiska (VRL-0597, RR) - Kaviopolun Namubooa VH-25438
33. Minority (GoHo, VRL-1133) - RW Memorable Moment VH-06960
34. ninne (VRL-7039, EVR) - Kirveltäjän Moona VH-22728
35. Lysi (VRL-5542, VHR) - Mermalaidia al Kharon VH-33617
36. Heini.L (VRL-0131, BYR) - Reggel VH-23609
37. Kiti (VRL-2170, KER) - Vääpeli VH-33455
38. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
39. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Noita VH-28547
40. westt (VRL-1554, CeRi) - Cream Alphonus VH-08516
41. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Mistereous Hope VH-29226
42. westt (VRL-1554, CeRi) - Mendros Junior VH-08514
43. feiarth (VRL-6389, NER) - Sieluton Katse VH-30244
44. Jinx. (VRL-2211, KiR) - Rattopoika VH-31357
45. Dewyn (VRL-0267, ESR) - Poseidon of Yeneva VH-27336
46. westt (VRL-1554, CeRi) - Tramonto Sole VH-20801
47. Sion (VRL-0136, FSRa) - The Promise VH-26803
48. Viikkis (VRL-4007, KR) - Socolata FER VH-33682
49. feiarth (VH-6389, NER) - Mustaniemen Tuumatar VH-03474
50. elina k. (VRL-3535, PR) - Vyor Heavens VH-35049
4. He B, avoin kaikille (aluetaso vaik 1, väh. 2,25p. ja 4v)
1. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Nokikylän Erik VH-24108
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
3. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Meitin Pipsa VH-30270
4. Kiti (VRL-2170, KER) - Huvikumpulan Valopoika VH-23050
5. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Jänkääjä MKJ VH-18946
--- --- ---
6. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
7. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
8. Kiti (VRL-2170, KER) - Gneissin Huvitus VH-19050
9. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Sannin Jekku VH-32150
10. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
11. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Vilma VH-28376
12. Katiska (VRL-0597, RR) - The One VH-28848
13. Sion (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
14. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
15. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tuikin Roihu VH-22897
16. Viikkis (VRL-4007, KR) - Bullet Win VH-25432
17. Katiska (VRL-0597, RR) - SR Ensimmäinen Sovellus VH-03891
18. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lieskan Leimu VH-06171
19. Zoe (VRL-1773, WWR) - Trijntje NLD VH-28897
20. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
21. Kiti (VRL-2170, KER) - Uniform Roy VH-14674
22. nienna (VRL-4782, HsK) - Lacoste PLV VH-24404
23. Sion (VRL-0136, FSRa) - The Promise VH-26803
24. Laurel (VRL-0401, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
25. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kuutamo VH-18097
26. Viikkis (VRL-4007, KR) - Tragoedia Mortifer VH-24110
27. Viikkis (VRL-4007, KR) - KN La Mell VH-22316
28. SJS (VRL-5012, KaKaRa) - Donatello Ciao FOF VH-33851
Hylätyt osallistujat:
Dreamer (VRL-0809, BRT) - Kickabout J'93 VH-31990
5. He A, avoin kaikille (aluetaso vaik 2, väh. 4,5p. ja 4v)
1. Graiaa (VRL-1739, BRT) - Ava's Carnarvon VH-28793
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
3. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
4. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Rokkipoika VH-30484
--- --- ---
5. Katiska (VRL-0597, RR) - The One VH-28848
6. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
7. Minna (VRL-1284, MTS) - Jarnizcha Turcewa AET VH-24708
8. Zoe (VRL-1773, WWR) - Trijntje NLD VH-28897
9. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
10. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Sannin Jekku VH-32150
11. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Vilma VH-28376
12. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Nokikylän Erik VH-24108
13. Laurel (VRL-0401, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
14. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
15. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
16. Katiska (VRL-0597, RR) - SR Ensimmäinen Sovellus VH-03891
17. Jasny (VRL-1414, CeRi) - Shadow of the Valley of Death VH-28212
18. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tuikin Roihu VH-22897
19. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
20. Problem (VRL-4976, dew) - Rodannan Rasmus VH-21875
21. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Jänkääjä MKJ VH-18946
Hylätyt osallistujat:
Kiti (VRL-2170, KER) - Wili Wilperi VH-19042
Lysi (VRL-5542, VHR) - Mermalaidia al Kharon VH-33617
2. Kilpailut ovat porrastetut ja tasoltaan seura- ja aluekilpailut.
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kolme kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on myös pakollinen.
6. Luokkaan mahtuu 50 osallistujaa (osallistujamäärää nostettiin, jotta yli puolia ei joutuisi jättämään pois luokasta).
7. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. He C, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v) 45/50
2. He B, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v) 44/50
3. He A, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v) 50/50
4. He B, avoin kaikille (aluetaso vaik 1, väh. 2,25p. ja 4v) 29/50
5. He A, avoin kaikille (aluetaso vaik 2, väh. 4,5p. ja 4v) 23/50
Osallistumisia saa laittaa vasta kun kisat löytyvät VRL:n kilpailukalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 26.10.2007 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä. Mikäli olet osallistunut Allu Expressin kisatoimintaan aiemmin, suosittelen rekisteröitymistä, koska sama tuttu kisatahti tulee jatkumaan tällä foorumilla.
Osallistujat:
1. He C, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v)
1. Soleila (VRL-6874, BRT) - Kirpakan kaunistus VH-32898
2. Kiti (VRL-2170, KER) - Uniform Roy VH-14674
3. Raitakissa (VRL-6114, HsK) - Rolling Violet VH-30139
4. Odessa (VRL-0877, YTL) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
5. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
6. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Unio Romeo VH-33779
--- --- ---
7. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - Jannie's Scott VH-17556
8. Kimberly (VRL-4774, TRH) - Na Cinderella Amorina VH-15859
9. Marjatta (VRL-0142, AJC) - O.K Little Miss Sunday VH-24910
10. Tildy (VRL-6046, GoHo) - Absolute Edict VH-31999
11. Kiti (VRL-2170, KER) - Jymäytys QW VH-24565
12. Minority (GoHo, VRL-1133) - Digsjien VH-35553
13. Hevily (VRL-7056, CSR) - Viehättävän Kuningatar VH-20673
14. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Tuikin Tiuhti VH-33631
15. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri VH-33163
16. Sion (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
17. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Flash's Cadone VH-27984
18. Katiska (VRL-0597, RR) - Velvet Valise VH-07247
19. Sion (VRL-0136, FSRa) - Estrella Polar VH-26801
20. Kiti (VRL-2170, KER) - FNS Peppilotta VH-33224
21. Katiska (VRL-0597, RR) - Jester VH-11434
22. riimuska (VRL-3616, YTL) - Rian Dwalen VH-20583
23. Minna (VRL-1284, MTS) - Illa AET VH-27153
24. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kalypso VH-30723
25. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Garrowaimm VH-08491
26. whisperer (VRL-1327, HsK) - KLL Alegría ox VH-19015
27. strimma (VRL-2690, VMR) - Amarn Calivera VH-32723
28. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
29. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ruskeasuon Ryminä VH-32697
30. Minority (GoHo, VRL-1133) - Kvele Palama VH-35549
31. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
32. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Edenelle Rafaello VH-30094
33. Minna (VRL-1284, MTS) - MTK Altyn Guychli VH-29654
34. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
35. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Armanétt VH-10612
36. riimuska (VRL-3616, YTL) - Korenery Rytier VH-23104
37. Soleila (VRL-6874, BRT) - Yön Kuningatar VH-32881
38. kuiskaaja (VRL-1325, HsK) - Jamaica Sundown VH-02258
39. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Stormy Sea VH-12656
40. Minority (GoHo, VRL-1133) - Sandriajn VH-35551
41. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Raingirl VH-26796
42. Tytti S. (VRL-0564, SR) - Rajattoman Cascada VH-34134
43. Eevuska (VRL-0477, CSR) - Iltanuotion Tikkupulla VH-23763
44. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Folie Fi Antoinétt VH-10613
45. Odessa (VRL-0877, YTL) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
2. He B, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v)
1. Kiti (VRL-2170, KER) - Huvikumpulan Valopoika VH-23050
2. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
3. Soleila (VRL-6874, BRT) - Yön Kuningatar VH-32881
4. kuiskaaja (VRL-1325, HsK) - Batman in the night xx VH-02298
5. Jinx. (VRL-2211, KiR) - Rattopoika VH-31357
6. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Stormy Sea VH-12656
--- --- ---
7. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Jocelimm VH-08490
8. Soleila (VRL-6874, BRT) - Kirpakan kaunistus VH-32898
9. Sion (VRL-0136, FSRa) - Estrella Polar VH-26801
10. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kuutamo VH-18097
11. Viikkis (VRL-4007, KR) - AD Libelinha VH-33605
12. elina k. (VRL-3535, PR) - Vyor Heavens VH-35049
13. Marjatta (VRL-0142, AJC) - O.K Little Miss Sunday VH-24910
14. Katiska (VRL-0597, RR) - Kaviopolun Namubooa VH-25438
15. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
16. Katiska (VRL-0597, RR) - Himpulan Peppiina VH-18799
17. westt (VRL-1554, CeRi) - Mendros Junior VH-08514
18. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lentoposti VH-20979
19. Viikkis (VRL-4007, KR) - ROJJ Lothloriel VH-26606
20. westt (VRL-1554, CeRi) - Cream Alphonus VH-08516
21. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Nadezhdimm VH-08492
22. Sion (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
23. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kalypso VH-30723
24. feiarth (VH-6389, NER) - Mustaniemen Tuumatar VH-03474
25. whisperer (VRL-1327, HsK) - Tähdenlennon Afrodite ox VH-17663
26. riimuska (VRL-3616, YTL) - Raunch VH-26798
27. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Tuikin Tiuhti VH-33631
28. westt (VRL-1554, CeRi) - Tramonto Sole VH-20801
29. Kimberly (VRL-4774, TRH) - Na Cinderella Amorina VH-15859
30. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Taikakuun Eloisa VH-08666
31. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ruskeasuon Ryminä VH-32697
32. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
33. Kiti (VRL-2170, KER) - Gneissin Huvitus VH-19050
34. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
35. Viikkis (VRL-4007, KR) - Socolata FER VH-33682
36. Dewyn (VRL-0267, ESR) - Poseidon of Yeneva VH-27336
37. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - Jannie's Scott VH-17556
38. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Merlimm VH-08488
39. P-Chan (VRL-1520, FSRa) - LeLa's Unio Romeo VH-33779
40. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri VH-33163
41. feiarth (VRL-6389, NER) - Sieluton Katse VH-30244
42. Tildy (VRL-6046, GoHo) - Absolute Edict VH-31999
43. Kiti (VRL-2170, KER) - Vääpeli VH-33455
44. riimuska (VRL-3616, YTL) - Jeminan Humusuru VH-23087
3. He A, avoin kaikille (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3v)
1. Problem (VRL-4976, dew) - Rodannan Rasmus VH-21875
2. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Nadezhdimm VH-08492
3. Katiska (VRL-0597, RR) - Himpulan Peppiina VH-18799
4. Minna (VRL-1284, MTS) - Chuljana AET VH-27152
5. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Mimmi VH-28546
6. Hevily (VRL-7056, CSR) - Viehättävän Kuningatar VH-20673
7. Kiti (VRL-2170, KER) - Cortoke's Proud Billy VH-19007
--- --- ---
8. Heini.L (VRL-0131, BYR) - Ahonperän Artturi VH-23613
9. Minority (GoHo, VRL-1133) - Heartbreaker's Swan VH-10349
10. Viikkis (VRL-4007, KR) - AD Libelinha VH-33605
11. Minna (VRL-1284, MTS) - Jarnizcha Turcewa AET VH-24708
12. Welssi (VRL-6549, KiR) - Red Rain VH-30403
13. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Traumakokemus VH-30307
14. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Taikakuun Eloisa VH-08666
15. Kiti (VRL-2170, KER) - FNS Peppilotta VH-33224
16. Soleila (VRL-6874, BRT) - Suukottaja VH-33177
17. Viikkis (VRL-4007, KR) - ROJJ Lothloriel VH-26606
18. Heini.L (VRL-0131, BYR) - Joe Talent G VH-24785
19. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Kickabout J'93 VH-31990
20. Kordevil (VRL-6290, KiR) - L.V. Muunnelma VH-35007
21. Jasny (VRL-1414, CeRi) - Shadow of the Valley of Death VH-28212
22. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Merlimm VH-08488
23. riimuska (VRL-3616, YTL) - T.H. Husaani VH-09659
24. kuiskaaja (VRL-1325, HsK) - Fair Soul VH-02259
25. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ryöväri VH-33401
26. Sion (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
27. whisperer (VRL-1327, HsK) - Tähdenlennon Suprise ox VH-17718
28. Soleila (VRL-6874, BRT) - Keijukainen VH-33174
29. Obehag (VRL-6856, KiR) - RT Random Peace VH-34575
30. aavistus. (VRL-1354, WWR) - Jocelimm VH-08490
31. Millis (VRL-3310, AAR) - Krzysztof Wawrzyniec VH-20168
32. Katiska (VRL-0597, RR) - Kaviopolun Namubooa VH-25438
33. Minority (GoHo, VRL-1133) - RW Memorable Moment VH-06960
34. ninne (VRL-7039, EVR) - Kirveltäjän Moona VH-22728
35. Lysi (VRL-5542, VHR) - Mermalaidia al Kharon VH-33617
36. Heini.L (VRL-0131, BYR) - Reggel VH-23609
37. Kiti (VRL-2170, KER) - Vääpeli VH-33455
38. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
39. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Noita VH-28547
40. westt (VRL-1554, CeRi) - Cream Alphonus VH-08516
41. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Mistereous Hope VH-29226
42. westt (VRL-1554, CeRi) - Mendros Junior VH-08514
43. feiarth (VRL-6389, NER) - Sieluton Katse VH-30244
44. Jinx. (VRL-2211, KiR) - Rattopoika VH-31357
45. Dewyn (VRL-0267, ESR) - Poseidon of Yeneva VH-27336
46. westt (VRL-1554, CeRi) - Tramonto Sole VH-20801
47. Sion (VRL-0136, FSRa) - The Promise VH-26803
48. Viikkis (VRL-4007, KR) - Socolata FER VH-33682
49. feiarth (VH-6389, NER) - Mustaniemen Tuumatar VH-03474
50. elina k. (VRL-3535, PR) - Vyor Heavens VH-35049
4. He B, avoin kaikille (aluetaso vaik 1, väh. 2,25p. ja 4v)
1. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Nokikylän Erik VH-24108
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
3. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Meitin Pipsa VH-30270
4. Kiti (VRL-2170, KER) - Huvikumpulan Valopoika VH-23050
5. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Jänkääjä MKJ VH-18946
--- --- ---
6. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
7. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
8. Kiti (VRL-2170, KER) - Gneissin Huvitus VH-19050
9. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Sannin Jekku VH-32150
10. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
11. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Vilma VH-28376
12. Katiska (VRL-0597, RR) - The One VH-28848
13. Sion (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
14. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
15. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tuikin Roihu VH-22897
16. Viikkis (VRL-4007, KR) - Bullet Win VH-25432
17. Katiska (VRL-0597, RR) - SR Ensimmäinen Sovellus VH-03891
18. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lieskan Leimu VH-06171
19. Zoe (VRL-1773, WWR) - Trijntje NLD VH-28897
20. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
21. Kiti (VRL-2170, KER) - Uniform Roy VH-14674
22. nienna (VRL-4782, HsK) - Lacoste PLV VH-24404
23. Sion (VRL-0136, FSRa) - The Promise VH-26803
24. Laurel (VRL-0401, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
25. Emma P. (VRL-1062, EVR) - Tammimetsän Kuutamo VH-18097
26. Viikkis (VRL-4007, KR) - Tragoedia Mortifer VH-24110
27. Viikkis (VRL-4007, KR) - KN La Mell VH-22316
28. SJS (VRL-5012, KaKaRa) - Donatello Ciao FOF VH-33851
Hylätyt osallistujat:
Dreamer (VRL-0809, BRT) - Kickabout J'93 VH-31990
5. He A, avoin kaikille (aluetaso vaik 2, väh. 4,5p. ja 4v)
1. Graiaa (VRL-1739, BRT) - Ava's Carnarvon VH-28793
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
3. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
4. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Rokkipoika VH-30484
--- --- ---
5. Katiska (VRL-0597, RR) - The One VH-28848
6. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
7. Minna (VRL-1284, MTS) - Jarnizcha Turcewa AET VH-24708
8. Zoe (VRL-1773, WWR) - Trijntje NLD VH-28897
9. Dreamer (VRL-0809, BRT) - Raad van Bestuur VH-19514
10. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Sannin Jekku VH-32150
11. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Erilan Vilma VH-28376
12. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Nokikylän Erik VH-24108
13. Laurel (VRL-0401, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
14. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
15. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
16. Katiska (VRL-0597, RR) - SR Ensimmäinen Sovellus VH-03891
17. Jasny (VRL-1414, CeRi) - Shadow of the Valley of Death VH-28212
18. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Tuikin Roihu VH-22897
19. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
20. Problem (VRL-4976, dew) - Rodannan Rasmus VH-21875
21. Leandra (VRL-1057, FSRa) - Jänkääjä MKJ VH-18946
Hylätyt osallistujat:
Kiti (VRL-2170, KER) - Wili Wilperi VH-19042
Lysi (VRL-5542, VHR) - Mermalaidia al Kharon VH-33617