Post by Annundwen on Sept 9, 2007 15:09:00 GMT 2
1. Tervetuloa Allu Expressin järjestämiin KRJ:n koulukilpailuihin 12.10.2007.
2. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kolme kertaa.
3. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
4. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
5. Luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
6. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. He C, avoin kaikille 26/30
2. He B, avoin kaikille 30/30
3. He A, avoin kaikille 30/30
4. Va B, avoin kaikille 27/30
5. Va A, avoin kaikille 30/30
6. Inter I, avoin kaikille 30/30
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 9.10.2007 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä. Mikäli olet osallistunut Allu Expressin kisatoimintaan aiemmin, suosittelen rekisteröitymistä, koska sama tuttu kisatahti tulee jatkumaan tällä foorumilla.
Tulokset:
1. He C, avoin kaikille
1. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Raingirl VH-26796
2. taffel (VRL-3511, AAR) - Saaran Viuhti
3. Minna (VRL-1284, MTS) - Illa AET VH-27153
4. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Donnervögel
5. Drina (VRL-0085, GRR) - Deepest Down VH-34040
--- --- ---
6. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ellenin Titta
7. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Sannin Jekku VH-32150
8. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Eighteen's Santa Dote VH-33113
9. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Panoramaa VH-34079
10. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri
11. riimuska (VRL-3616, YTL) - Jeminan Humusuru VH-23087
12. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hamlet Jo
13. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Erotykaa VH-34084
14. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Hatoya VH-19940
15. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ruisperkele VH-26079
16. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Rätvänän Ratkiriemukas VH-18279
17. riimuska (VRL-3616, YTL) - Hogwart's Mikey VH-26789
18. Pinkie (VRL-6388, CeRi) - My Little Black And White VH-31855
19. Decne (VRL-0785, BRT) - Annymary xx VH-33232
20. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
21. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Dahabu Leonidas ox VH-25171
22. Minna (VRL-1284, MTS) - MTK Altyn Guychli VH-29654
23. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Tonåring HIR VH-19791
24. Eija P. (VRL-0198, KiR) - Vaniljan Desiree VH-12187
25. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
26. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Dahabu Diana ox VH-25171
2. He B, avoin kaikille
1. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Tonåring HIR VH-19791
2. anya. (VRL-5055, CSR) - Terminaattorin Viettelijätär VH-32158
3. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
4. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Erotykaa VH-34084
5. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Panoramaa VH-34079
--- --- ---
6. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Poseida ox VH-19857
7. anya. (VRL-5055, CSR) - Cipo's Valentine VH-32401
8. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Cthulhu ox VH-19966
9. Drina (VRL-0085, GRR) - Deepest Down VH-34040
10. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ruisperkele VH-26079
11. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri
12. anya. (VRL-5055, CSR) - Liebenswert GER VH-29346
13. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Rätvänän Ratkiriemukas VH-18279
14. Winky (VRL-1239, KER) - Pilkunviilaaja VOE VH-28261
15. heidi. (VRL-1537, RR) - Herra Kemppainen VH-30765
16. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Mirella POP VH-28522
17. riimuska (VRL-3616, YTL) - Raunch VH-26798
18. taffel (VRL-3511, AAR) - Saaran Viuhti
19. Pinkie (VRL-6388, CeRi) - Little Secilia VH-29986
20. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hamlet Jo
21. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lentotposti VH-20979
22. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Mistereous Hope VH-29226
23. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Eighteen's Santa Dote VH-33113
24. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Elektrikk VH-24396
25. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Candogan Akif VH-20956
26. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
27. Emma L (VRL-1645, RR) - Epik EST VH-28556
28. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ellenin Titta
29. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
30. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Rokkipoika VH-30484
3. He A, avoin kaikille
1. marya (VRL-6038, KR) - Missway's Marcos VH-32536
2. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Désiranie MR VH-19096
3. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - LD'n Platina Blondi VH-11741
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
5. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
--- --- ---
6. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yrda Milla VH-34139
7. Ruby (VRL-1846, GoHo) - PK Hulppean Hilpeä Hanirakas
8. anya. (VRL-5055, CSR) - Cipo's Valentine VH-32401
9. Lumiére (VRL-1104, EVR) - Croisoksen Sirusiipi
10. marya (VRL-6038, KR) - Chandana WL VH-32526
11. Drina (VRL-0085, GRR) - Duchess Tarlan VH-33703
12. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hakkarainen VIM VH-29627
13. Minna (VRL-1284, MTS) - Jarnizcha Turcewa AET VH-24708
14. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
15. Sirja (VRL-0601, VMR) - Carmiénin Veeti
16. heidi. (VRL-1537, RR) - Herra Kemppainen VH-30765
17. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
18. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lieskan Leimu VH-06171
19. Minna (VRL-1284, MTS) - Chuljana AET VH-27152
20. riimuska (VRL-3616, YTL) - Puutteettoman Ilmakupla
21. anya. (VRL-5055, CSR) - Terminaattorin Viettelijätär VH-32158
22. Winky (VRL-1239, KER) - Pilkunviilaaja VOE VH-28261
23. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Mirella POP VH-28522
24. Laurel (VRL-0401, YTL) - Lorbuste Kamo AET
25. Sirja (VRL-0601, VMR) - Kitka
26. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
27. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Rokkipoika VH-30484
28. anya. (VRL-5055, CSR) - Liebenswert GER VH-29346
29. marya (VRL-6038, KR) - Adelante of Romulus VH-32830
30. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
Mukaan eivät mahtuneet:
Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Elektrikk VH-24396
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Aavan Heppu VH-18652
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Poukaman Tuhaus VH-19344
Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Dream Team
4. Va B, avoin kaikille
1. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rubyner Kamo VH-34136
2. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hakkarainen VIM VH-29627
3. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Meitin Pipsa VH-30270
4. Lumiére (VRL-1104, EVR) - Croisoksen Sirusiipi
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
--- --- ---
6. Drina (VRL-0085, GRR) - Fappherten Ceresto VH-32817
7. Sirja (VRL-0601, VMR) - Carmiénin Veeti
8. riimuska (VRL-3616, YTL) - T.H. Husaani VH-09659
9. marya (VRL-6038, KR) - Chandana WL VH-32526
10. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Latisha VH-17255
11. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Amelie VH-17325
12. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Trojan D VH-29664
13. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Meritxell Llora VH-19553
14. riimuska (VRL-3616, YTL) - Korenery Rytier VH-23104
15. Pikkueläin (VRL-1875, YTL) - Pizhar
16. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Khaldun F VH-29781
17. marya (VRL-6038, KR) - Adelante of Romulus VH-32830
18. Laurel (VRL-0401, YTL) - Lorbuste Kamo AET
19. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yrda Milla
20. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
21. marya (VRL-6038, KR) - Missway's Marcos VH-32536
22. riimuska (VRL-3616, YTL) - BR Anjelier
23. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Funky Jazz MSC VH-29663
24. danielle. (VRL-1238, NER) - Wagner v. Rouce VH-26174
25. Sirja (VRL-0601, VMR) - Kitka
26. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Viritys TUM VH-24756
27. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
5. Va A, avoin kaikille
1. Winky (VRL-1239, KER) - All Is Well
2. marya (VRL-6038, KR) - Denis Nove VH-32396
3. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Meitin Pipsa VH-30270
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
5. marya (VRL-6038, KR) - Necromancer PB VH-29951
--- --- ---
6. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rubyner Kamo VH-34136
7. cirith (VRL-0212, FCR) - Shanghai VH-25592
8. Chantelle (VRL-0072, NER) - Anastacia COS VH-14009
9. Laurel (VRL-0401, YTL) - Kamomilla VH-33784
10. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
11. Sirja (VRL-0601, VMR) - Mr. X ¨
12. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Ava's Carnarvon VH-28793
13. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Modaste 24
14. Chantelle (VRL-0072, NER) - Shock Wave 54 VH-31211
15. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
16. Sirja (VRL-0601, VMR) - Soldat
17. cirith (VRL-0212, FCR) - Phantome VH-25602
18. cirith (VRL-0212, FCR) - Kidnaper COS VH-23278
19. Emma L (VRL-1645, RR) - Lashinda Lady VH-21275
20. Drina (VRL-0085, GRR) - Fappherten Ceresto VH-32817
21. Spark (VRL-6548, VMR) - Yokoshot of Astra VH-30262
22. Tiffany (VRL-0806, HsK) - Incubi Terjum
23. Sirja (VRL-0601, VMR) - Sex On the Beach
24. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rhocda Milla
25. VP (VRL-1310, KR) - Omelat Memorial v. Ballet
26. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Viritys TUM VH-24756
27. Winky (VRL-1239, KER) - Justy Boy
28. danielle. (VRL-1238, NER) - Wagner v. Rouce VH-26174
29. marya (VRL-6038, KR) - PUO Wanessa VH-30360
30. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Skip Slide AET VH-10487
Mukaan eivät mahtuneet:
Drina (VRL-0085, GRR) - Gommerken DL
riimuska (VRL-3616, YTL) - Rian Dwalen VH-20583
riimuska (VRL-3616, YTL) - Hopeaoriin Rain Line VH-23089
riimuska (VRL-3616, YTL) - Eirene v.d. Djoehem VH-23090
Anne (VRL-2363, AAR) - Understand
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Bannocks VH-18527
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Alysha FIN VH-23236
Suvi S. (VRL-0277, NER) - CH Windsor VH-25347
6. Inter I, avoin kaikille
1. Laurel (VRL-0401, YTL) - Kamomilla VH-33784
2. Sirja (VRL-0601, VMR) - Sex On the Beach
3. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Ava's Carnarvon VH-28793
4. Tiffany (VRL-0806, HsK) - Incubi Terjum
5. VP (VRL-1310, KR) - Omelat Memorial v. Ballet
--- --- ---
6. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
7. marya (VRL-6038, KR) - Necromancer PB VH-29951
8. Sirja (VRL-0601, VMR) - Soldat
9. Chantelle (VRL-0072, NER) - Anastacia COS VH-14009
10. marya (VRL-6038, KR) - Denis Nove VH-32396
11. Chantelle (VRL-0072, NER) - Shock Wave 54 VH-31211
12. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
13. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Rumba VH-19390
14. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Reubens VH-06584
15. Drina (VRL-0085, GRR) - Gommerken DL
16. cirith (VRL-0212, FCR) - Phantome VH-25602
17. cirith (VRL-0212, FCR) - Kidnaper COS VH-23278
18. Anne (VRL-2363, AAR) - Understand
19. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Modaste 24
20. cirith (VRL-0212, FCR) - Shanghai VH-25592
21. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Skip Slide AET VH-10487
22. Drina (VRL-0085, GRR) - DFA Ståtlig VH-27241
23. Sirja (VRL-0601, VMR) - Mr. X
24. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Flamenco VH-21664
25. Spark (VRL-6548, VMR) - Yokoshot of Astra VH-30262
26. Winky (VRL-1239, KER) - Justy Boy
27. marya (VRL-6038, KR) - PUO Wanessa VH-30360
28. Winky (VRL-1239, KER) - All Is Well
29. Anne (VRL-2363, AAR) - GLB Minéa VH-19976
30. Emma L (VRL-1645, RR) - Lashinda Lady VH-21275
Mukaan eivät mahtuneet:
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Vivanca C VH-23234
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Paulien Rika VH-21860
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Mareike Ko VH-21432
2. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kolme kertaa.
3. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
4. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
5. Luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
6. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. He C, avoin kaikille 26/30
2. He B, avoin kaikille 30/30
3. He A, avoin kaikille 30/30
4. Va B, avoin kaikille 27/30
5. Va A, avoin kaikille 30/30
6. Inter I, avoin kaikille 30/30
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 9.10.2007 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä. Mikäli olet osallistunut Allu Expressin kisatoimintaan aiemmin, suosittelen rekisteröitymistä, koska sama tuttu kisatahti tulee jatkumaan tällä foorumilla.
Tulokset:
1. He C, avoin kaikille
1. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Raingirl VH-26796
2. taffel (VRL-3511, AAR) - Saaran Viuhti
3. Minna (VRL-1284, MTS) - Illa AET VH-27153
4. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Donnervögel
5. Drina (VRL-0085, GRR) - Deepest Down VH-34040
--- --- ---
6. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ellenin Titta
7. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Sannin Jekku VH-32150
8. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Eighteen's Santa Dote VH-33113
9. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Panoramaa VH-34079
10. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri
11. riimuska (VRL-3616, YTL) - Jeminan Humusuru VH-23087
12. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hamlet Jo
13. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Erotykaa VH-34084
14. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Hatoya VH-19940
15. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ruisperkele VH-26079
16. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Rätvänän Ratkiriemukas VH-18279
17. riimuska (VRL-3616, YTL) - Hogwart's Mikey VH-26789
18. Pinkie (VRL-6388, CeRi) - My Little Black And White VH-31855
19. Decne (VRL-0785, BRT) - Annymary xx VH-33232
20. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
21. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Dahabu Leonidas ox VH-25171
22. Minna (VRL-1284, MTS) - MTK Altyn Guychli VH-29654
23. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Tonåring HIR VH-19791
24. Eija P. (VRL-0198, KiR) - Vaniljan Desiree VH-12187
25. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
26. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Dahabu Diana ox VH-25171
2. He B, avoin kaikille
1. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Tonåring HIR VH-19791
2. anya. (VRL-5055, CSR) - Terminaattorin Viettelijätär VH-32158
3. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
4. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Erotykaa VH-34084
5. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Panoramaa VH-34079
--- --- ---
6. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Poseida ox VH-19857
7. anya. (VRL-5055, CSR) - Cipo's Valentine VH-32401
8. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Cthulhu ox VH-19966
9. Drina (VRL-0085, GRR) - Deepest Down VH-34040
10. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ruisperkele VH-26079
11. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Kivisen Hurmuri
12. anya. (VRL-5055, CSR) - Liebenswert GER VH-29346
13. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Rätvänän Ratkiriemukas VH-18279
14. Winky (VRL-1239, KER) - Pilkunviilaaja VOE VH-28261
15. heidi. (VRL-1537, RR) - Herra Kemppainen VH-30765
16. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Mirella POP VH-28522
17. riimuska (VRL-3616, YTL) - Raunch VH-26798
18. taffel (VRL-3511, AAR) - Saaran Viuhti
19. Pinkie (VRL-6388, CeRi) - Little Secilia VH-29986
20. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hamlet Jo
21. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lentotposti VH-20979
22. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Mistereous Hope VH-29226
23. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Eighteen's Santa Dote VH-33113
24. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Elektrikk VH-24396
25. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Candogan Akif VH-20956
26. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692
27. Emma L (VRL-1645, RR) - Epik EST VH-28556
28. Sirja (VRL-0601, VMR) - Ellenin Titta
29. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
30. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Rokkipoika VH-30484
3. He A, avoin kaikille
1. marya (VRL-6038, KR) - Missway's Marcos VH-32536
2. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - Désiranie MR VH-19096
3. Sanna O. (VRL-3423, KiR) - LD'n Platina Blondi VH-11741
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
5. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
--- --- ---
6. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yrda Milla VH-34139
7. Ruby (VRL-1846, GoHo) - PK Hulppean Hilpeä Hanirakas
8. anya. (VRL-5055, CSR) - Cipo's Valentine VH-32401
9. Lumiére (VRL-1104, EVR) - Croisoksen Sirusiipi
10. marya (VRL-6038, KR) - Chandana WL VH-32526
11. Drina (VRL-0085, GRR) - Duchess Tarlan VH-33703
12. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hakkarainen VIM VH-29627
13. Minna (VRL-1284, MTS) - Jarnizcha Turcewa AET VH-24708
14. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553
15. Sirja (VRL-0601, VMR) - Carmiénin Veeti
16. heidi. (VRL-1537, RR) - Herra Kemppainen VH-30765
17. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
18. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lieskan Leimu VH-06171
19. Minna (VRL-1284, MTS) - Chuljana AET VH-27152
20. riimuska (VRL-3616, YTL) - Puutteettoman Ilmakupla
21. anya. (VRL-5055, CSR) - Terminaattorin Viettelijätär VH-32158
22. Winky (VRL-1239, KER) - Pilkunviilaaja VOE VH-28261
23. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Mirella POP VH-28522
24. Laurel (VRL-0401, YTL) - Lorbuste Kamo AET
25. Sirja (VRL-0601, VMR) - Kitka
26. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
27. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Rokkipoika VH-30484
28. anya. (VRL-5055, CSR) - Liebenswert GER VH-29346
29. marya (VRL-6038, KR) - Adelante of Romulus VH-32830
30. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471
Mukaan eivät mahtuneet:
Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Farr Elektrikk VH-24396
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Aavan Heppu VH-18652
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Poukaman Tuhaus VH-19344
Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Dream Team
4. Va B, avoin kaikille
1. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rubyner Kamo VH-34136
2. Sirja (VRL-0601, VMR) - Hakkarainen VIM VH-29627
3. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Meitin Pipsa VH-30270
4. Lumiére (VRL-1104, EVR) - Croisoksen Sirusiipi
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
--- --- ---
6. Drina (VRL-0085, GRR) - Fappherten Ceresto VH-32817
7. Sirja (VRL-0601, VMR) - Carmiénin Veeti
8. riimuska (VRL-3616, YTL) - T.H. Husaani VH-09659
9. marya (VRL-6038, KR) - Chandana WL VH-32526
10. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Latisha VH-17255
11. Suvi S. (VRL-0277, NER) - KTS-Amelie VH-17325
12. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Trojan D VH-29664
13. Suvi S. (VRL-0277, NER) - Meritxell Llora VH-19553
14. riimuska (VRL-3616, YTL) - Korenery Rytier VH-23104
15. Pikkueläin (VRL-1875, YTL) - Pizhar
16. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Khaldun F VH-29781
17. marya (VRL-6038, KR) - Adelante of Romulus VH-32830
18. Laurel (VRL-0401, YTL) - Lorbuste Kamo AET
19. Laurel (VRL-0401, YTL) - Yrda Milla
20. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
21. marya (VRL-6038, KR) - Missway's Marcos VH-32536
22. riimuska (VRL-3616, YTL) - BR Anjelier
23. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Funky Jazz MSC VH-29663
24. danielle. (VRL-1238, NER) - Wagner v. Rouce VH-26174
25. Sirja (VRL-0601, VMR) - Kitka
26. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Viritys TUM VH-24756
27. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
5. Va A, avoin kaikille
1. Winky (VRL-1239, KER) - All Is Well
2. marya (VRL-6038, KR) - Denis Nove VH-32396
3. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Meitin Pipsa VH-30270
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Priscilla AET VH-20211
5. marya (VRL-6038, KR) - Necromancer PB VH-29951
--- --- ---
6. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rubyner Kamo VH-34136
7. cirith (VRL-0212, FCR) - Shanghai VH-25592
8. Chantelle (VRL-0072, NER) - Anastacia COS VH-14009
9. Laurel (VRL-0401, YTL) - Kamomilla VH-33784
10. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
11. Sirja (VRL-0601, VMR) - Mr. X ¨
12. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Ava's Carnarvon VH-28793
13. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Modaste 24
14. Chantelle (VRL-0072, NER) - Shock Wave 54 VH-31211
15. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
16. Sirja (VRL-0601, VMR) - Soldat
17. cirith (VRL-0212, FCR) - Phantome VH-25602
18. cirith (VRL-0212, FCR) - Kidnaper COS VH-23278
19. Emma L (VRL-1645, RR) - Lashinda Lady VH-21275
20. Drina (VRL-0085, GRR) - Fappherten Ceresto VH-32817
21. Spark (VRL-6548, VMR) - Yokoshot of Astra VH-30262
22. Tiffany (VRL-0806, HsK) - Incubi Terjum
23. Sirja (VRL-0601, VMR) - Sex On the Beach
24. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rhocda Milla
25. VP (VRL-1310, KR) - Omelat Memorial v. Ballet
26. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Viritys TUM VH-24756
27. Winky (VRL-1239, KER) - Justy Boy
28. danielle. (VRL-1238, NER) - Wagner v. Rouce VH-26174
29. marya (VRL-6038, KR) - PUO Wanessa VH-30360
30. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Skip Slide AET VH-10487
Mukaan eivät mahtuneet:
Drina (VRL-0085, GRR) - Gommerken DL
riimuska (VRL-3616, YTL) - Rian Dwalen VH-20583
riimuska (VRL-3616, YTL) - Hopeaoriin Rain Line VH-23089
riimuska (VRL-3616, YTL) - Eirene v.d. Djoehem VH-23090
Anne (VRL-2363, AAR) - Understand
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Bannocks VH-18527
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Alysha FIN VH-23236
Suvi S. (VRL-0277, NER) - CH Windsor VH-25347
6. Inter I, avoin kaikille
1. Laurel (VRL-0401, YTL) - Kamomilla VH-33784
2. Sirja (VRL-0601, VMR) - Sex On the Beach
3. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Ava's Carnarvon VH-28793
4. Tiffany (VRL-0806, HsK) - Incubi Terjum
5. VP (VRL-1310, KR) - Omelat Memorial v. Ballet
--- --- ---
6. Laurel (VRL-0401, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
7. marya (VRL-6038, KR) - Necromancer PB VH-29951
8. Sirja (VRL-0601, VMR) - Soldat
9. Chantelle (VRL-0072, NER) - Anastacia COS VH-14009
10. marya (VRL-6038, KR) - Denis Nove VH-32396
11. Chantelle (VRL-0072, NER) - Shock Wave 54 VH-31211
12. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094
13. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Rumba VH-19390
14. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - Reubens VH-06584
15. Drina (VRL-0085, GRR) - Gommerken DL
16. cirith (VRL-0212, FCR) - Phantome VH-25602
17. cirith (VRL-0212, FCR) - Kidnaper COS VH-23278
18. Anne (VRL-2363, AAR) - Understand
19. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Modaste 24
20. cirith (VRL-0212, FCR) - Shanghai VH-25592
21. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Skip Slide AET VH-10487
22. Drina (VRL-0085, GRR) - DFA Ståtlig VH-27241
23. Sirja (VRL-0601, VMR) - Mr. X
24. Heli K (VRL-0620, Team Ninitra) - KWB Flamenco VH-21664
25. Spark (VRL-6548, VMR) - Yokoshot of Astra VH-30262
26. Winky (VRL-1239, KER) - Justy Boy
27. marya (VRL-6038, KR) - PUO Wanessa VH-30360
28. Winky (VRL-1239, KER) - All Is Well
29. Anne (VRL-2363, AAR) - GLB Minéa VH-19976
30. Emma L (VRL-1645, RR) - Lashinda Lady VH-21275
Mukaan eivät mahtuneet:
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Vivanca C VH-23234
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Paulien Rika VH-21860
Suvi S. (VRL-0277, NER) - Mareike Ko VH-21432