Post by Annundwen on Sept 8, 2007 16:34:06 GMT 2
1. Tervetuloa Allu Expressin järjestämiin VVJ:n valjakkoajokilpailuihin 25.10.2007.
2. Kilpailut ovat porrastetut ja tasoltaan seurakilpailut.
3. Ohjastaja saa osallistua luokkaan kaksi kertaa.
4. Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan.
5. Groomi pakollinen vain hevosluokissa.
6. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on myös pakollinen.
7. Luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
8. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. Ponien noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
2. Ponien noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
3. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
4. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
Osallistumisia saa laittaa vasta kun kisat löytyvät VRL:n kilpailukalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 22.10.2007 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ohjastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx (&& Hevonen VH-xxxxx) - Groomi
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä. Mikäli olet osallistunut Allu Expressin kisatoimintaan aiemmin, suosittelen rekisteröitymistä, koska sama tuttu kisatahti tulee jatkumaan tällä foorumilla.
Osallistujat:
1. Ponien noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko
1. weelow (VRL-0563, KER) - Kill Your God '66 VH-18382
2. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553 - Kaze
3. Tiitu (VRL-0916, BRT) - Venus Doom Bit VH-33084
4. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Danielly VH-30349 - Eeva
--- --- ---
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Hilarious Boy VH-27880
6. Tec (VRL-0851, VIR) - Kaikkitietävä VH-06394 - Veera
7. Marjo (VRL-3223, FSRa) - CW Nefernefernefer VH-25341
8. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692 - Kaze
9. Odessa (VRL-0877, YTL) - Valerious II VH-29817
10. yennac (VRL-0764, VMR) - Cornflower's Smadret VH-21461 - Merja N.
11. Biazze (VRL-3052, FSRa) - Nery's Merfyn VH-20368 - abrc.
12. weelow (VRL-0563, KER) - Drakedram v.d. Stern's VH-31429
13. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Amanda VH-30524 - Eeva
14. Biazze (VRL-3052, FSRa) - Fear Fackt VH-19686 - abrc.
15. Tiitu (VRL-0916, BRT) - CW Melodrama VH-21222
16. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Acantha's Henrike VH-32153 - Minna
17. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Ffraid Caerau VH-31043 - Minna
18. Elina (VRL-4185, FSRa) - Huvin Ramzess VH-35018
2. Ponien noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko
1. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Wan's Triangle VH-18876 && Edenelle Heroine VH-23059 - Eeva
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Soft Side AET VH-10484 && Snowangel AET VH-13371
--- --- ---
3. weelow (VRL-0563, KER) - Tinatar VH-25951 && Carrieann VH-31428
4. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Mercury VH-30525 && Edenelle Guevara VH-18070 - Eeva
5. Biazze (VRL-3052, FSRa) - C's Despair VH-26389 && C's Fragile VH-26390 - abrc.
6. weelow (VRL-0563, KER) - Valma VH-31449 && CW J'ai Twiggy VH-25970
7. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Cornflower's Torden VH-17162 && Cornflower's Liljekonvall VH-10053
8. Biazze (VRL-3052, FSRa) - C's Erratic VH-23705 && C's Error VH-24980 - abrc.
3. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko
1. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Heulyn WS VH-18067 - Eeva
2. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Pikkupiru VH-20002 - Eeva
3. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ryöväri VH-33401 - Ninni
4. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471 - Eveliina
--- --- ---
5. Pinkie (VRL-6388, CeRi) - Huvikumpulan Valotar VH-23796 - Vilma
6. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Caesar VH-32390
7. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094 - Kaze
8. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Ava's Carnarvon VH-28793 - Elina
9. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ruskeasuon Ryminä VH-32697 - Ninni
10. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lentoposti VH-20797 - Nipsu
11. Harmony D. (VRL-0100, KR) - Viheraitan Ilmatar VH-14602 - Lumi-Tuulia P.
12. MiMe (VRL-4673, ER) - I Have Inspiration to Hide SS VH-33777 - anon.
13. Odessa (VRL-0877, YTL) - Jerrik P VH-28413 - Arttu
14. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Sabrina VH-31113
15. Sion (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421 - Alex
16. riimuska (VRL-3616, YTL) - Korenery Rytier VH-23104 - Nipsu
4. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko
1. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Ellenin Sammakkoprinssi VH-27093 && Ellenin Lemmenloruja VH-27017 - Eeva
2. Soleila (VRL-6874, BRT) - Kirpakan Kaunistus VH-32898 && Yön Kuningatar VH-32881 - Ninni
--- --- ---
3. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lieskan Leimu VH-06171 && Rian Dwalen VH-20583 - Nipsu
4. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Onnen Harhatar VH-02193 && Yaven Illuusia VH-02196 - Minna
5. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Mistereous Hope VH-29226 && RD Raingirl VH-26796 - Nipsu
6. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Nokikylän Liinu VH-29110 && Huvikumpulan Saraste VH-29189 - Minna
7. Soleila (VRL-6874, BRT) - Keijukainen VH-33174 && Suukottaja VH-33177 - Ninni
2. Kilpailut ovat porrastetut ja tasoltaan seurakilpailut.
3. Ohjastaja saa osallistua luokkaan kaksi kertaa.
4. Hevonen saa osallistua yhteen luokkaan.
5. Groomi pakollinen vain hevosluokissa.
6. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on myös pakollinen.
7. Luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
8. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. Ponien noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
2. Ponien noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
3. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
4. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko (seurataso vaik 0, väh. 0p. ja 3 vuotta)
Osallistumisia saa laittaa vasta kun kisat löytyvät VRL:n kilpailukalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 22.10.2007 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ohjastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx (&& Hevonen VH-xxxxx) - Groomi
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä. Mikäli olet osallistunut Allu Expressin kisatoimintaan aiemmin, suosittelen rekisteröitymistä, koska sama tuttu kisatahti tulee jatkumaan tällä foorumilla.
Osallistujat:
1. Ponien noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko
1. weelow (VRL-0563, KER) - Kill Your God '66 VH-18382
2. taffel (VRL-3511, AAR) - Zee FWE VH-24553 - Kaze
3. Tiitu (VRL-0916, BRT) - Venus Doom Bit VH-33084
4. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Danielly VH-30349 - Eeva
--- --- ---
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Hilarious Boy VH-27880
6. Tec (VRL-0851, VIR) - Kaikkitietävä VH-06394 - Veera
7. Marjo (VRL-3223, FSRa) - CW Nefernefernefer VH-25341
8. taffel (VRL-3511, AAR) - Avonlea's Meave VH-29692 - Kaze
9. Odessa (VRL-0877, YTL) - Valerious II VH-29817
10. yennac (VRL-0764, VMR) - Cornflower's Smadret VH-21461 - Merja N.
11. Biazze (VRL-3052, FSRa) - Nery's Merfyn VH-20368 - abrc.
12. weelow (VRL-0563, KER) - Drakedram v.d. Stern's VH-31429
13. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Amanda VH-30524 - Eeva
14. Biazze (VRL-3052, FSRa) - Fear Fackt VH-19686 - abrc.
15. Tiitu (VRL-0916, BRT) - CW Melodrama VH-21222
16. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Acantha's Henrike VH-32153 - Minna
17. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Ffraid Caerau VH-31043 - Minna
18. Elina (VRL-4185, FSRa) - Huvin Ramzess VH-35018
2. Ponien noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko
1. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Wan's Triangle VH-18876 && Edenelle Heroine VH-23059 - Eeva
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Soft Side AET VH-10484 && Snowangel AET VH-13371
--- --- ---
3. weelow (VRL-0563, KER) - Tinatar VH-25951 && Carrieann VH-31428
4. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Edenelle Mercury VH-30525 && Edenelle Guevara VH-18070 - Eeva
5. Biazze (VRL-3052, FSRa) - C's Despair VH-26389 && C's Fragile VH-26390 - abrc.
6. weelow (VRL-0563, KER) - Valma VH-31449 && CW J'ai Twiggy VH-25970
7. Marjo (VRL-3223, FSRa) - Cornflower's Torden VH-17162 && Cornflower's Liljekonvall VH-10053
8. Biazze (VRL-3052, FSRa) - C's Erratic VH-23705 && C's Error VH-24980 - abrc.
3. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, yksivaljakko
1. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Heulyn WS VH-18067 - Eeva
2. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Pikkupiru VH-20002 - Eeva
3. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ryöväri VH-33401 - Ninni
4. Sanni S. (VRL-0043, CeRi) - Ruisraisa KIR VH-31471 - Eveliina
--- --- ---
5. Pinkie (VRL-6388, CeRi) - Huvikumpulan Valotar VH-23796 - Vilma
6. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Caesar VH-32390
7. taffel (VRL-3511, AAR) - RF Jayjacama Greenbay VH-18094 - Kaze
8. Graiaa (VRL-1739, EVR) - Ava's Carnarvon VH-28793 - Elina
9. Soleila (VRL-6874, BRT) - Ruskeasuon Ryminä VH-32697 - Ninni
10. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lentoposti VH-20797 - Nipsu
11. Harmony D. (VRL-0100, KR) - Viheraitan Ilmatar VH-14602 - Lumi-Tuulia P.
12. MiMe (VRL-4673, ER) - I Have Inspiration to Hide SS VH-33777 - anon.
13. Odessa (VRL-0877, YTL) - Jerrik P VH-28413 - Arttu
14. Elina (VRL-4185, FSRa) - Taka-Rajan Sabrina VH-31113
15. Sion (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421 - Alex
16. riimuska (VRL-3616, YTL) - Korenery Rytier VH-23104 - Nipsu
4. Hevosten noviisi tarkkuuskoe, parivaljakko
1. Ellen (VRL-1092, FSRa) - Ellenin Sammakkoprinssi VH-27093 && Ellenin Lemmenloruja VH-27017 - Eeva
2. Soleila (VRL-6874, BRT) - Kirpakan Kaunistus VH-32898 && Yön Kuningatar VH-32881 - Ninni
--- --- ---
3. riimuska (VRL-3616, YTL) - Lieskan Leimu VH-06171 && Rian Dwalen VH-20583 - Nipsu
4. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Onnen Harhatar VH-02193 && Yaven Illuusia VH-02196 - Minna
5. riimuska (VRL-3616, YTL) - RD Mistereous Hope VH-29226 && RD Raingirl VH-26796 - Nipsu
6. Tuulia (VRL-0084, FCR) - Nokikylän Liinu VH-29110 && Huvikumpulan Saraste VH-29189 - Minna
7. Soleila (VRL-6874, BRT) - Keijukainen VH-33174 && Suukottaja VH-33177 - Ninni