Post by Annundwen on Aug 9, 2008 17:05:13 GMT 2
Tervetuloa Allu Express tallin järjestämiin laukkakilpailuihin 31.8.2008.
Kyseessä on sileät lähdöt Allu Expressin hiekkapohjaisella radalla. Jokaiseen lähtöön mahtuu 15 hevosta. Mikäli luokkaan on kamalaa tunkua voimme tehdä samalla sarjamäärityksellä kaksi luokkaa.
-Omistajalta 3 hevosta/lähtö.
-Hevonen yhteen lähtöön.
-Hevosen pitää kaikkiin lähtöihin olla 3-8 vuotias.
-Ilmoittautumismaksu 50v€
-Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
-Osallistuminen tähän alle 30.8. klo 21 mennessä:
Luokka
ikä rotu-skp Hevonen - om.
Muoks. Unohtui merkitä että omistaja myös näkyviin.
1. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, maiden
2. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, allowance
3. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, G3
4. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, maiden
5. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, allowance
6. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, G3
7. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, maiden
8. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, allowance
9. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, G3
- Maiden - 10 000 - 5000 - 2500 - 1250
- Allowance - 20 000 - 10 000 - 5000 - 2500
- G3 - 50 000 - 25 000 - 12 500 - 6250
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä.
Osallistujat:
1. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, maiden
1. 5v qh-t Red Flame - om. Allu Express
2. 3v qh-t Let us Shine - om. Allu Express
3. 3v qh-o Ocean Crest
4. 3v app-t Ladida Lay Down - om. Allu Express
2. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, allowance
1. 4v qh-o SJ Smokin Kaboom - om. LS
2. 7v paint-o Arthur Sparkling - om. Allu Express
3. 6v qox-t Magican´s Guild - om. Allu Express
4. 5v qh-t SJ So Ima Superstar - om. LS
5. 6v app-t Nearly Spotless - om. Allu Express
3. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, G3
1. 4v qh-o SJ Kwar Star - om. LS
2. 6v qh-t Red Spark Express - om. Allu Express
3. 5v qh-o Wild Sorrow Breaker - om. LS
4. 5v qh-o Black Dream MTK - om. Allu Express
4. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, maiden
1. 3v ox-o Apassionata ox - om. St Empyrean
2. 3v ox-t Najiyah ox - om. Shadiya Arabians
3. 3v ox-t Alina
4. 4v ox-o Al-Wahed N
5. 3v ox-t Ninïve
6. 6v pox-o Ghastly Revelation
7. 3v ox-t Despinada ox - om. St Empyrean
8. 3v ox-o Emeryk
9. 3v pox-o Flying Machine - om. Allu Express
10. 3v ox-t Kyrenica
11. 4v ox-o Hakem al Taj
12. 4v ox-t Solitair ox - om. St Empyrean
13. 3v ox-o Ibn Al Riyah ox - om. Shadiya Arabians
14. 3v aa-t Luxus Smart AET - om. Allu Express
5. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, allowance
1. 6v pox-o Giant Spot - om. Allu Express
2. 3v ox-o Ibn Ashquar N
3. 3v ox-o Brilliant ox - om. St Empyrean
4. 3v ox-t IS Badr Emira
5. 4v ox-o Khaleel ox - om. St Empyrean
6. 3v ox-t Safiqah ox - om. Shadiya Arabians
7. 3v ox-t Ma Ajmala ox - om. Shadiya Arabians
8. 3v ox-t Honore Wid
6. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, G3
1. 3v ox-t Izzah Wid
2. 8v pox-t Nerinda - om. Allu Express
3. 4v ox-t Aloube ox - om. St Empyrean
4. 5v ox-o Tariq al Rayad
5. 6v ox-o T.H. Riccosha - om. LS
6. 8v ox-t Shiroi Wildrose ox - om. Alex
7. 4v ox-t Shamir ox - om. St Empyrean
8. 8v pox-t Novice - om. Allu Express
7. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, maiden
OsioA:
1. 3v tersk-t Laura Pjotr - om. Oikutteleva
2. 5v berb-o Terris Tewdwr
3. 3v at-o Lavrentiy
4. 4v at-o Ayaz Famaz AET - om. Allu Express
5. 3v at-t Gerritje - om. St Empyrean
6. 3v at-o Q' Robur - om. Il'ya Ahaltek
7. 3v at-o Kazimir
8. 6v at-o Gira Glaudios AET - om. Allu Express
9. 6v berb-t Akamela Minja - om. Trickery
10. 4v at-o Fogår's Representative - om. Il'ya Ahaltek
OsioB:
1. 5v berb-o Yagmur Oglan - om. Trickery
2. 3v at-o Topaz - om. St Empyrean
3. 5v berb-o London Royale - om. Trickery
4. 4v at-t Gin Gaiana - om. Gin Ahaltek
5. 3v at-o Adelaar - om. St Empyrean
6. 3v at-o Gin Akim - om. Gin Ahaltek
7. 5v at-o Esgercun AET - om. Allu Express
8. 3v at-t Snezhana
9. 4v at-t Eibhlin - om. Il'ya Ahaltek
10. 3v tersk-o Markus Pjotr - om. Oikutteleva
8. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, allowance
OsioA:
1. 4v at-t Múci Slran - om. Allu Express
2. 6v berb-o TS Liggaam - om. Tréighte Stud
3. 5v tersk-t Godiva Ion - om. Ionic
4. 5v berb-t Oktovia
5. 4v tersk-t Noa Beasl - om. Oikutteleva
6. 3v at-o Galahad - om. St Empyrean
7. 5v berb-o Khalil al Okacha - om. Trickery
8. 6v berb-t Göz Alici Olma - om. Trickery
9. 3v at-o Giovanni BHE - om. Il'ya Ahaltek
OsioB:
1. 3v at-o Gin Jacek - om. Gin Ahaltek
2. 4v at-o Tovórck Bom - om. Allu Express
3. 6v berb-o TS Zenginlik - om. Tréighte Stud
4. 6v berb-o TS Maha'al - om. Tréighte Stud
5. 6v at-t Matilda - om. Allu Express
6. 3v at-t Gin Paola - om. Il'ya Ahaltek
7. 4v berb-o ROJJ Ajrnal - om. Trickery
8. 3v at-o Bejyl Feniks
9. 4v tersk-t Bangladesh Greatfiel - om. Oikutteleva
9. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, G3
1. 4v berb-o ROJJ Ralyn Rivka - om. Trickery
2. 3v at-o Q' Kafir - om. Il'ya Ahaltek
3. 8v at-t Biguna - om. Allu Express
4. 6v at-t Ginyara AET - om. Allu Express
5. 4v at-o Aktau - om. St Empyrean
6. 7v at-t Gumerdir Hematite AET - om. St Empyrean
7. 4v at-o Daimir - om. St Empyrean
8. 3v at-o Gin Adonis - om. Il'ya Ahaltek
9. 6v at-t Etelvenda - om. Allu Express
10. 6v berb-t Fajdira al Azzina - om. Trickery
11. 4v berb-o Hein Oumassal - om. Trickery
Kiitokset osallistujille, onnittelut voittajille.
Kyseessä on sileät lähdöt Allu Expressin hiekkapohjaisella radalla. Jokaiseen lähtöön mahtuu 15 hevosta. Mikäli luokkaan on kamalaa tunkua voimme tehdä samalla sarjamäärityksellä kaksi luokkaa.
-Omistajalta 3 hevosta/lähtö.
-Hevonen yhteen lähtöön.
-Hevosen pitää kaikkiin lähtöihin olla 3-8 vuotias.
-Ilmoittautumismaksu 50v€
-Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
-Osallistuminen tähän alle 30.8. klo 21 mennessä:
Luokka
ikä rotu-skp Hevonen - om.
Muoks. Unohtui merkitä että omistaja myös näkyviin.
1. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, maiden
2. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, allowance
3. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, G3
4. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, maiden
5. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, allowance
6. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, G3
7. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, maiden
8. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, allowance
9. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, G3
- Maiden - 10 000 - 5000 - 2500 - 1250
- Allowance - 20 000 - 10 000 - 5000 - 2500
- G3 - 50 000 - 25 000 - 12 500 - 6250
Osallistuaksesi sinun EI ole pakko rekisteröityä.
Osallistujat:
1. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, maiden
1. 5v qh-t Red Flame - om. Allu Express
2. 3v qh-t Let us Shine - om. Allu Express
3. 3v qh-o Ocean Crest
4. 3v app-t Ladida Lay Down - om. Allu Express
2. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, allowance
1. 4v qh-o SJ Smokin Kaboom - om. LS
2. 7v paint-o Arthur Sparkling - om. Allu Express
3. 6v qox-t Magican´s Guild - om. Allu Express
4. 5v qh-t SJ So Ima Superstar - om. LS
5. 6v app-t Nearly Spotless - om. Allu Express
3. 200m, paint, qh, qox, app, 3-8yo, G3
1. 4v qh-o SJ Kwar Star - om. LS
2. 6v qh-t Red Spark Express - om. Allu Express
3. 5v qh-o Wild Sorrow Breaker - om. LS
4. 5v qh-o Black Dream MTK - om. Allu Express
4. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, maiden
1. 3v ox-o Apassionata ox - om. St Empyrean
2. 3v ox-t Najiyah ox - om. Shadiya Arabians
3. 3v ox-t Alina
4. 4v ox-o Al-Wahed N
5. 3v ox-t Ninïve
6. 6v pox-o Ghastly Revelation
7. 3v ox-t Despinada ox - om. St Empyrean
8. 3v ox-o Emeryk
9. 3v pox-o Flying Machine - om. Allu Express
10. 3v ox-t Kyrenica
11. 4v ox-o Hakem al Taj
12. 4v ox-t Solitair ox - om. St Empyrean
13. 3v ox-o Ibn Al Riyah ox - om. Shadiya Arabians
14. 3v aa-t Luxus Smart AET - om. Allu Express
5. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, allowance
1. 6v pox-o Giant Spot - om. Allu Express
2. 3v ox-o Ibn Ashquar N
3. 3v ox-o Brilliant ox - om. St Empyrean
4. 3v ox-t IS Badr Emira
5. 4v ox-o Khaleel ox - om. St Empyrean
6. 3v ox-t Safiqah ox - om. Shadiya Arabians
7. 3v ox-t Ma Ajmala ox - om. Shadiya Arabians
8. 3v ox-t Honore Wid
6. 1609m, ox, pox, aa, 3-8yo, G3
1. 3v ox-t Izzah Wid
2. 8v pox-t Nerinda - om. Allu Express
3. 4v ox-t Aloube ox - om. St Empyrean
4. 5v ox-o Tariq al Rayad
5. 6v ox-o T.H. Riccosha - om. LS
6. 8v ox-t Shiroi Wildrose ox - om. Alex
7. 4v ox-t Shamir ox - om. St Empyrean
8. 8v pox-t Novice - om. Allu Express
7. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, maiden
OsioA:
1. 3v tersk-t Laura Pjotr - om. Oikutteleva
2. 5v berb-o Terris Tewdwr
3. 3v at-o Lavrentiy
4. 4v at-o Ayaz Famaz AET - om. Allu Express
5. 3v at-t Gerritje - om. St Empyrean
6. 3v at-o Q' Robur - om. Il'ya Ahaltek
7. 3v at-o Kazimir
8. 6v at-o Gira Glaudios AET - om. Allu Express
9. 6v berb-t Akamela Minja - om. Trickery
10. 4v at-o Fogår's Representative - om. Il'ya Ahaltek
OsioB:
1. 5v berb-o Yagmur Oglan - om. Trickery
2. 3v at-o Topaz - om. St Empyrean
3. 5v berb-o London Royale - om. Trickery
4. 4v at-t Gin Gaiana - om. Gin Ahaltek
5. 3v at-o Adelaar - om. St Empyrean
6. 3v at-o Gin Akim - om. Gin Ahaltek
7. 5v at-o Esgercun AET - om. Allu Express
8. 3v at-t Snezhana
9. 4v at-t Eibhlin - om. Il'ya Ahaltek
10. 3v tersk-o Markus Pjotr - om. Oikutteleva
8. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, allowance
OsioA:
1. 4v at-t Múci Slran - om. Allu Express
2. 6v berb-o TS Liggaam - om. Tréighte Stud
3. 5v tersk-t Godiva Ion - om. Ionic
4. 5v berb-t Oktovia
5. 4v tersk-t Noa Beasl - om. Oikutteleva
6. 3v at-o Galahad - om. St Empyrean
7. 5v berb-o Khalil al Okacha - om. Trickery
8. 6v berb-t Göz Alici Olma - om. Trickery
9. 3v at-o Giovanni BHE - om. Il'ya Ahaltek
OsioB:
1. 3v at-o Gin Jacek - om. Gin Ahaltek
2. 4v at-o Tovórck Bom - om. Allu Express
3. 6v berb-o TS Zenginlik - om. Tréighte Stud
4. 6v berb-o TS Maha'al - om. Tréighte Stud
5. 6v at-t Matilda - om. Allu Express
6. 3v at-t Gin Paola - om. Il'ya Ahaltek
7. 4v berb-o ROJJ Ajrnal - om. Trickery
8. 3v at-o Bejyl Feniks
9. 4v tersk-t Bangladesh Greatfiel - om. Oikutteleva
9. 2100m, at, turk, berb, tersk, 3-8yo, G3
1. 4v berb-o ROJJ Ralyn Rivka - om. Trickery
2. 3v at-o Q' Kafir - om. Il'ya Ahaltek
3. 8v at-t Biguna - om. Allu Express
4. 6v at-t Ginyara AET - om. Allu Express
5. 4v at-o Aktau - om. St Empyrean
6. 7v at-t Gumerdir Hematite AET - om. St Empyrean
7. 4v at-o Daimir - om. St Empyrean
8. 3v at-o Gin Adonis - om. Il'ya Ahaltek
9. 6v at-t Etelvenda - om. Allu Express
10. 6v berb-t Fajdira al Azzina - om. Trickery
11. 4v berb-o Hein Oumassal - om. Trickery
Kiitokset osallistujille, onnittelut voittajille.