Post by Annundwen on Jan 25, 2009 21:45:45 GMT 2
1. Tervetuloa Ystävyystallien liiton järjestämiin ERJ:n esteratsastuskilpailuihin 16.2.2009.
2. Järjestyspaikkana Allu Express.
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kolme kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
7. Kisaan saa osallistua vain YTL:n jäsenet.
8. Viralliset tulokset nähtävissä VRL:n tulosarkistossa.
9. Vastuuhenkilönä Annundwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. 40cm, lyhyt arvonta
2. 60cm, lyhyt arvonta
3. 80cm, lyhyt arvonta
4. 90cm, lyhyt arvonta
5. 100cm, lyhyt arvonta
6. 110cm, lyhyt arvonta
7. 120cm, lyhyt arvonta
8. 130cm, lyhyt arvonta
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 13.2.2009 klo 20.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx) - Hevonen VH-xxxxx - Groomi
Tervetuloa!
Tulokset:
1. 40cm, lyhyt arvonta
1. Odessa (VRL-0877) - Madame Meduusa
2. Annundwen (VRL-0399) - Ambaron Fil AET VH-17924
3. Odessa (VRL-0877) - Remus von Buchenwald
4. Mia (VRL-0400) - Taicum Amphara AET VH-13368
--- --- ---
5. Odessa (VRL-0877) - Tähden Marakatti VH-50637
6. Kukka (VRL-5293) - N's Cruising Tomato
7. Annundwen (VRL-0399) - Telpe Tumbe AET VH-15418
8. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
9. Laurel (VRL-0401) - KAD Jamie VH-46387
10. Annundwen (VRL-0399) - Kimono AET
11. Kukka (VRL-5293) - HJS Amelia
12. Kukka (VRL-5293) - Ww'Winterys Winner
13. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
14. Pikkueläin (VRL-1785) - Flying Dragon Lady AET VH-13369
15. Mia (VRL-0400) - Quilde Telya AET VH-13376
16. Mia (VRL-0400) - Larissa Irene AET VH-20885
17. Laurel (VRL-0401) - Caressional VH-46388
2. 60cm, lyhyt arvonta
1. Odessa (VRL-0877) - Merfym BL VH-29808
2. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
3. Annundwen (VRL-0399) - Ambaron Fil AET VH-17924
--- --- ---
4. Mia (VRL-0400) - Iya VH-26461
5. Odessa (VRL-0877) - Kiowa's Alabama VH-29254
6. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
7. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka VH-37587
8. Pikkueläin (VRL-1785) - Qla AET VH-24694
9. Odessa (VRL-0877) - Christophorus II
10. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
11. Annundwen (VRL-0399) - Enigma Duxelur VH-17664
12. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
13. Kukka (VRL-5293) - HJS Amelia
3. 80cm, lyhyt arvonta
1. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
2. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
3. Odessa (VRL-0877) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
5. Pikkueläin (VRL-1785) - Sunsetland Lady AET VH-16402
6. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
7. Pikkueläin (VRL-1785) - Qla AET VH-24694
8. Annundwen (VRL-0399) - EQ Mikhail VH-20040
9. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
10. Annundwen (VRL-0399) - Enigma Duxelur VH-17664
11. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka VH-37587
12. Mia (VRL-0400) - Pimaani AET
4. 90cm, lyhyt arvonta
1. Annundwen (VRL-0399) - EQ Mikhail VH-20040
2. Pikkueläin (VRL-1785) - Donuk Konni AET VH-31028
3. Mia (VRL-0400) - Soft Side AET VH-10484
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
5. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
6. Pikkueläin (VRL-1785) - Sunsetland Lady AET VH-16402
7. Annundwen (VRL-0399) - Marrakesh Lady AET VH-16400
8. Odessa (VRL-0877) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
9. Annundwen (VRL-0399) - Night Market Lady AET VH-16401
10. Mia (VRL-0400) - Pimaani AET
11. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
12. Mia (VRL-0400) - Snowangel AET VH-13371
5. 100cm, lyhyt arvonta
1. Laurel (VRL-0401) - Secret Sun Princes ox VH-24679
2. Pikkueläin (VRL-1785) - Donuk Konni AET VH-31028
3. Odessa (VRL-0877) - Usvan Helmi VH-45516
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Ruuter EST VH-26327
5. Mia (VRL-0400) - Snowangel AET VH-13371
6. Annundwen (VRL-0399) - Yabany Altyn Yalyn AET VH-10294
7. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
8. Annundwen (VRL-0399) - Night Market Lady AET VH-16401
9. Kukka (VRL-5293) - Liukkaan Kelmi VH-32437
10. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
11. Annundwen (VRL-0399) - Marrakesh Lady AET VH-16400
12. Odessa (VRL-0877) - Mt Sufford VH-17480
13. Mia (VRL-0400) - Soft Side AET VH-10484
6. 110cm, lyhyt arvonta
1. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
2. Annundwen (VRL-0399) - Yabany Altyn Yalyn AET VH-10294
3. Mia (VRL-0400) - Lorbuste Kamo AET VH-39807
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Lipica Tudors
5. Kukka (VRL-5293) - Liukkaan Kelmi VH-32437
6. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
7. Annundwen (VRL-0399) - Cichege AET VH-10304
8. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Bumba VH-17773
9. Odessa (VRL-0877) - Gil Adalberto VH-44945
10. Laurel (VRL-0401) - Secret Sun Princes ox VH-24679
11. Odessa (VRL-0877) - Mercury 88 VH-16668
12. Mia (VRL-0400) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
7. 120cm, lyhyt arvonta
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
2. Annundwen (VRL-0399) - Arhazzphyr VH-10292
3. Odessa (VRL-0877) - Lipica Tudors
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Gil Adalberto VH-44945
5. Mia (VRL-0400) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
6. Annundwen (VRL-0399) - Yetimay VH-30964
7. Odessa (VRL-0877) - Mercury 88 VH-16668
8. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379
9. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Bumba VH-17773
10. Mia (VRL-0400) - Lady Oriental AET VH-15419
8. 130cm, lyhyt arvonta
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
2. Mia (VRL-0400) - Lady Oriental AET VH-15419
--- --- ---
3. Annundwen (VRL-0399) - Little Too Late VH-27503
4. Annundwen (VRL-0399) - Arhazzphyr VH-10292
5. Annundwen (VRL-0399) - Lorbuste Kamo AET VH-39807
6. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379
2. Järjestyspaikkana Allu Express.
3. Ratsastaja saa osallistua luokkaan kolme kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
6. Luokkaan mahtuu 30 osallistujaa.
7. Kisaan saa osallistua vain YTL:n jäsenet.
8. Viralliset tulokset nähtävissä VRL:n tulosarkistossa.
9. Vastuuhenkilönä Annundwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. 40cm, lyhyt arvonta
2. 60cm, lyhyt arvonta
3. 80cm, lyhyt arvonta
4. 90cm, lyhyt arvonta
5. 100cm, lyhyt arvonta
6. 110cm, lyhyt arvonta
7. 120cm, lyhyt arvonta
8. 130cm, lyhyt arvonta
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 13.2.2009 klo 20.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx) - Hevonen VH-xxxxx - Groomi
Tervetuloa!
Tulokset:
1. 40cm, lyhyt arvonta
1. Odessa (VRL-0877) - Madame Meduusa
2. Annundwen (VRL-0399) - Ambaron Fil AET VH-17924
3. Odessa (VRL-0877) - Remus von Buchenwald
4. Mia (VRL-0400) - Taicum Amphara AET VH-13368
--- --- ---
5. Odessa (VRL-0877) - Tähden Marakatti VH-50637
6. Kukka (VRL-5293) - N's Cruising Tomato
7. Annundwen (VRL-0399) - Telpe Tumbe AET VH-15418
8. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
9. Laurel (VRL-0401) - KAD Jamie VH-46387
10. Annundwen (VRL-0399) - Kimono AET
11. Kukka (VRL-5293) - HJS Amelia
12. Kukka (VRL-5293) - Ww'Winterys Winner
13. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
14. Pikkueläin (VRL-1785) - Flying Dragon Lady AET VH-13369
15. Mia (VRL-0400) - Quilde Telya AET VH-13376
16. Mia (VRL-0400) - Larissa Irene AET VH-20885
17. Laurel (VRL-0401) - Caressional VH-46388
2. 60cm, lyhyt arvonta
1. Odessa (VRL-0877) - Merfym BL VH-29808
2. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Telumtehtar AET VH-13375
3. Annundwen (VRL-0399) - Ambaron Fil AET VH-17924
--- --- ---
4. Mia (VRL-0400) - Iya VH-26461
5. Odessa (VRL-0877) - Kiowa's Alabama VH-29254
6. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
7. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka VH-37587
8. Pikkueläin (VRL-1785) - Qla AET VH-24694
9. Odessa (VRL-0877) - Christophorus II
10. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
11. Annundwen (VRL-0399) - Enigma Duxelur VH-17664
12. Pikkueläin (VRL-1785) - Tinwe Cassiopeiae AET VH-10485
13. Kukka (VRL-5293) - HJS Amelia
3. 80cm, lyhyt arvonta
1. Kukka (VRL-5293) - Sambady M.C VH-51658
2. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
3. Odessa (VRL-0877) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
5. Pikkueläin (VRL-1785) - Sunsetland Lady AET VH-16402
6. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
7. Pikkueläin (VRL-1785) - Qla AET VH-24694
8. Annundwen (VRL-0399) - EQ Mikhail VH-20040
9. Kukka (VRL-5293) - Knight for the Ladies AET VH-16399
10. Annundwen (VRL-0399) - Enigma Duxelur VH-17664
11. Annundwen (VRL-0399) - Muljulandian Räkänokka VH-37587
12. Mia (VRL-0400) - Pimaani AET
4. 90cm, lyhyt arvonta
1. Annundwen (VRL-0399) - EQ Mikhail VH-20040
2. Pikkueläin (VRL-1785) - Donuk Konni AET VH-31028
3. Mia (VRL-0400) - Soft Side AET VH-10484
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
5. Odessa (VRL-0877) - Dil Chahata Hai VH-16709
6. Pikkueläin (VRL-1785) - Sunsetland Lady AET VH-16402
7. Annundwen (VRL-0399) - Marrakesh Lady AET VH-16400
8. Odessa (VRL-0877) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
9. Annundwen (VRL-0399) - Night Market Lady AET VH-16401
10. Mia (VRL-0400) - Pimaani AET
11. Kukka (VRL-5293) - Mount's Special VH-51614
12. Mia (VRL-0400) - Snowangel AET VH-13371
5. 100cm, lyhyt arvonta
1. Laurel (VRL-0401) - Secret Sun Princes ox VH-24679
2. Pikkueläin (VRL-1785) - Donuk Konni AET VH-31028
3. Odessa (VRL-0877) - Usvan Helmi VH-45516
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Ruuter EST VH-26327
5. Mia (VRL-0400) - Snowangel AET VH-13371
6. Annundwen (VRL-0399) - Yabany Altyn Yalyn AET VH-10294
7. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
8. Annundwen (VRL-0399) - Night Market Lady AET VH-16401
9. Kukka (VRL-5293) - Liukkaan Kelmi VH-32437
10. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
11. Annundwen (VRL-0399) - Marrakesh Lady AET VH-16400
12. Odessa (VRL-0877) - Mt Sufford VH-17480
13. Mia (VRL-0400) - Soft Side AET VH-10484
6. 110cm, lyhyt arvonta
1. Kukka (VRL-5293) - Abat Jady VH-31069
2. Annundwen (VRL-0399) - Yabany Altyn Yalyn AET VH-10294
3. Mia (VRL-0400) - Lorbuste Kamo AET VH-39807
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Lipica Tudors
5. Kukka (VRL-5293) - Liukkaan Kelmi VH-32437
6. Kukka (VRL-5293) - Demir Guw VH-31033
7. Annundwen (VRL-0399) - Cichege AET VH-10304
8. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Bumba VH-17773
9. Odessa (VRL-0877) - Gil Adalberto VH-44945
10. Laurel (VRL-0401) - Secret Sun Princes ox VH-24679
11. Odessa (VRL-0877) - Mercury 88 VH-16668
12. Mia (VRL-0400) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
7. 120cm, lyhyt arvonta
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
2. Annundwen (VRL-0399) - Arhazzphyr VH-10292
3. Odessa (VRL-0877) - Lipica Tudors
--- --- ---
4. Odessa (VRL-0877) - Gil Adalberto VH-44945
5. Mia (VRL-0400) - Lady Fairy Tale AET VH-10483
6. Annundwen (VRL-0399) - Yetimay VH-30964
7. Odessa (VRL-0877) - Mercury 88 VH-16668
8. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379
9. Annundwen (VRL-0399) - Nar Rin Bumba VH-17773
10. Mia (VRL-0400) - Lady Oriental AET VH-15419
8. 130cm, lyhyt arvonta
1. Pikkueläin (VRL-1785) - Verneri Zat AET VH-13378
2. Mia (VRL-0400) - Lady Oriental AET VH-15419
--- --- ---
3. Annundwen (VRL-0399) - Little Too Late VH-27503
4. Annundwen (VRL-0399) - Arhazzphyr VH-10292
5. Annundwen (VRL-0399) - Lorbuste Kamo AET VH-39807
6. Pikkueläin (VRL-1785) - Veruco Zat AET VH-13379