Post by Annundwen on Jan 8, 2008 18:09:42 GMT 2
1. Tervetuloa Ystävyystallien liiton järjestämiin KRJ:n kouluratsastuskilpailuihin 23.1.2008.
2. Ratsastaja saa osallistua luokkaan KAKSI kertaa.
3. YTL:n jäsenet saavat osallistua luokkiin NELJÄ kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on myös pakollinen.
6. Luokkaan mahtuu 40 osallistujaa.
7. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. Helppo C, seurataso, vaikeustaso 0, (väh. 0p. ja 3 vuotta), avoin YTL:n jäsenille
2. KN Special, seurataso, vaikeustaso 0, (väh. 0p. ja 3 vuotta), avoin YTL:n jäsenille
3. Helppo B, aluetaso, vaikeustaso 1, (väh. 2,25p. ja 4 vuotta)
4. Helppo A, aluetaso, vaikeustaso 2, (väh. 4,5p. ja 4 vuotta)
5. Vaativa B, aluetaso, vaikeustaso 3, (väh. 6,75p. ja 5 vuotta)
6. Helppo A, kansallinen taso, vaikeustaso 4, (väh. 9,0p. ja 5 vuotta)
7. Vaativa B, kansallinen taso, vaikeustaso 5, (väh. 11,25p. ja 6 vuotta)
8. Vaativa A, kansallinen taso, vaikeustaso 6, (väh. 13,5p. ja 6 vuotta)
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 20.1.2008 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx
Osallistujat:
1. Helppo C, seurataso, avoin YTL:n jäsenille
1. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Veruco Zat AET VH-13379
2. Heidie (VRL-2877, YTL) - Mesam Pomad VH-36212
3. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Telpe Tumbe AET VH-15418
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Quilde Telya AET VH-13376
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784
6. Tursake (VRL-5176, YTL) - Adler Lazzar
7. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
8. Tursake (VRL-5176, YTL) - Keeping Tight STB
9. Tursake (VRL-5176, YTL) - Ringå och Sjudande
10. Kukka (VRL-5293, YTL) - Knight for the Ladies AET VH-16399
11. Tursake (VRL-5176, YTL) - OG Heartbreaker Monster
12. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Verneri Zat AET VH-13378
Hyl.
luppis (VRL-2848, GoHo) - Kullan Kaunokki VH-30866
luppis (VRL-2848, GoHo) - Eldbjórn Wade VH-19714
2. KN Special, seurataso, avoin YTL:n jäsenille
1. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
2. Heidie (VRL-2877, YTL) - Gan Joel AET VH-31068
3. Heidie (VRL-2877, YTL) - Mesam Pomad VH-36212
4. Odessa (VRL-0877, YTL) - Mercury 88 VH-39601
--- --- ---
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Quilde Telya AET VH-13376
6. Kukka (VRL-5293, YTL) - Abat Jady VH-31069
7. Kukka (VRL-5293, YTL) - Liukkaan Kelmi VH-32437
8. Kukka (VRL-5293, YTL) - Zhiga VH-34593
9. Tursake (VRL-5176, YTL) - Perous GS
10. Kukka (VRL-5293, YTL) - Navarron's Pearl VH-31152
11. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784
12. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Telpe Tumbe AET VH-15418
13. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Verneri Zat AET VH-13378
14. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
15. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Veruco Zat AET VH-13379
16. Tursake (VRL-5176, YTL) - Silence Tiger
17. Tursake (VRL-5176, YTL) - Cipo's Dartz
Hyl.
luppis (VRL-2848, GoHo) - Tuhkimon Pikku-prinsessa VH-07718
luppis (VRL-2848, GoHo) - Kissankulman Kaasujalka VH-18907
3. Helppo B, aluetaso
1. Odessa (VRL-0877, YTL) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
2. Odessa (VRL-0877, YTL) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
3. Blanid (VRL-0851, CeRi) - Jovaali Äf VH-37655
4. luppis (VRL-2848, GoHo) - Vanamon Köyhäritari VH-14892
--- --- ---
5. luppis (VRL-2848, GoHo) - Je'Rod Morrison MHW VH-24933
6. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yemerek Charma AET VH-32333
7. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Meteor BTR VH-17841
8. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Pracelot VH-17864
9. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Keeping Tight STB
10. Noora K. (VRL-0148, CeRi) - AM's Fallen Caplin VH-36351
11. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
12. Heidie (VRL-2877, YTL) - Bimieca Soy AET VH-13936
13. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Pizhar VH-30963
14. Tursake(VRL-5176, YTL ) - OG Heartbreaker Monster
15. Mewy (VRL-1378, FSRa) - Blanco Pasar VH-26018
16. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Silence Tiger
17. Heidie (VRL-2877, YTL) - Gan Joel AET VH-31068
18. Alex (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
19. Alex (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
4. Helppo A, aluetaso
1. Blanid (VRL-0851, CeRi) - Mörötär VH-35629
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
3. Noora K. (VRL-0148, CeRi) - AM's Fallen Caplin VH-36351
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
5. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Åtkomlig
6. Heidie (VRL-2877, YTL) - Bimieca Soy AET VH-13936
7. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rubyner Kamo VH-34136
8. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Schlau Bterüger D
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Jelena VH-30946
10. Alex (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
11. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gushem Ayal VH-30965
12. Alex (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
5. Vaativa B, aluetaso
1. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
--- --- ---
3. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Åtkomlig
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
5. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Schlau Bterüger D
6. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
7. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
6. Helppo A, kansallinen taso
1. Blanid (VRL-0851, CeRi) - Neponen VH-29263
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
3. Wiewie (VRL-0354, HsK) - Multitalent VH-37896
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
5. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Dahabu Achilles VH-00665
6. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
7. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
8. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
10. Wenla (VRL-0116, HsK) - Graziella BAH VH-31440
7. Vaativa B, kansallinen taso
1. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
3. Lo (VRL-1920, VMR ) - Adorável Radon VH-27061
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
5. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Dahabu Achilles VH-00665
6. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
7. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
8. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Lumieère de Éowyn VH-09171
9. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
8. Vaativa A, kansallinen taso
1. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
--- --- ---
3. Lo (VRL-1920, VMR ) - CQT Primo VH-21836
4. Lo (VRL-1920, VMR ) - Adorável Radon VH-27061
5. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Lumièere de Éowyn VH-09171
2. Ratsastaja saa osallistua luokkaan KAKSI kertaa.
3. YTL:n jäsenet saavat osallistua luokkiin NELJÄ kertaa.
4. Hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.
5. Nelinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen. Hevosen viisinumeroinen VH-tunnus on myös pakollinen.
6. Luokkaan mahtuu 40 osallistujaa.
7. Vastuuhenkilönä Annúndwen (allu.express@gmail.com)
Luokat:
1. Helppo C, seurataso, vaikeustaso 0, (väh. 0p. ja 3 vuotta), avoin YTL:n jäsenille
2. KN Special, seurataso, vaikeustaso 0, (väh. 0p. ja 3 vuotta), avoin YTL:n jäsenille
3. Helppo B, aluetaso, vaikeustaso 1, (väh. 2,25p. ja 4 vuotta)
4. Helppo A, aluetaso, vaikeustaso 2, (väh. 4,5p. ja 4 vuotta)
5. Vaativa B, aluetaso, vaikeustaso 3, (väh. 6,75p. ja 5 vuotta)
6. Helppo A, kansallinen taso, vaikeustaso 4, (väh. 9,0p. ja 5 vuotta)
7. Vaativa B, kansallinen taso, vaikeustaso 5, (väh. 11,25p. ja 6 vuotta)
8. Vaativa A, kansallinen taso, vaikeustaso 6, (väh. 13,5p. ja 6 vuotta)
Osallistua saa vasta kun kilpailu löytyy VRL:n kalenterista.
Osallistumiset tähän keskusteluun viimeistään 20.1.2008 klo 21.00 mennessä seuraavassa muodossa.
Luokka
Ratsastaja (VRL-xxxx, SeuRa) - Hevonen VH-xxxxx
Osallistujat:
1. Helppo C, seurataso, avoin YTL:n jäsenille
1. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Veruco Zat AET VH-13379
2. Heidie (VRL-2877, YTL) - Mesam Pomad VH-36212
3. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Telpe Tumbe AET VH-15418
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Quilde Telya AET VH-13376
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784
6. Tursake (VRL-5176, YTL) - Adler Lazzar
7. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
8. Tursake (VRL-5176, YTL) - Keeping Tight STB
9. Tursake (VRL-5176, YTL) - Ringå och Sjudande
10. Kukka (VRL-5293, YTL) - Knight for the Ladies AET VH-16399
11. Tursake (VRL-5176, YTL) - OG Heartbreaker Monster
12. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Verneri Zat AET VH-13378
Hyl.
luppis (VRL-2848, GoHo) - Kullan Kaunokki VH-30866
luppis (VRL-2848, GoHo) - Eldbjórn Wade VH-19714
2. KN Special, seurataso, avoin YTL:n jäsenille
1. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
2. Heidie (VRL-2877, YTL) - Gan Joel AET VH-31068
3. Heidie (VRL-2877, YTL) - Mesam Pomad VH-36212
4. Odessa (VRL-0877, YTL) - Mercury 88 VH-39601
--- --- ---
5. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Quilde Telya AET VH-13376
6. Kukka (VRL-5293, YTL) - Abat Jady VH-31069
7. Kukka (VRL-5293, YTL) - Liukkaan Kelmi VH-32437
8. Kukka (VRL-5293, YTL) - Zhiga VH-34593
9. Tursake (VRL-5176, YTL) - Perous GS
10. Kukka (VRL-5293, YTL) - Navarron's Pearl VH-31152
11. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Kamomilla VH-33784
12. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Telpe Tumbe AET VH-15418
13. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Verneri Zat AET VH-13378
14. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rhocda Milla VH-34513
15. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Veruco Zat AET VH-13379
16. Tursake (VRL-5176, YTL) - Silence Tiger
17. Tursake (VRL-5176, YTL) - Cipo's Dartz
Hyl.
luppis (VRL-2848, GoHo) - Tuhkimon Pikku-prinsessa VH-07718
luppis (VRL-2848, GoHo) - Kissankulman Kaasujalka VH-18907
3. Helppo B, aluetaso
1. Odessa (VRL-0877, YTL) - Clarissa v.d Boettcher VH-34955
2. Odessa (VRL-0877, YTL) - Cathleen v.d Boettcher VH-34970
3. Blanid (VRL-0851, CeRi) - Jovaali Äf VH-37655
4. luppis (VRL-2848, GoHo) - Vanamon Köyhäritari VH-14892
--- --- ---
5. luppis (VRL-2848, GoHo) - Je'Rod Morrison MHW VH-24933
6. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yemerek Charma AET VH-32333
7. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Meteor BTR VH-17841
8. Heidi C. (VRL-0057, KR) - Pracelot VH-17864
9. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Keeping Tight STB
10. Noora K. (VRL-0148, CeRi) - AM's Fallen Caplin VH-36351
11. Pikkueläin (VRL-1785, YTL) - Pizhar VH-30963
12. Heidie (VRL-2877, YTL) - Bimieca Soy AET VH-13936
13. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Pizhar VH-30963
14. Tursake(VRL-5176, YTL ) - OG Heartbreaker Monster
15. Mewy (VRL-1378, FSRa) - Blanco Pasar VH-26018
16. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Silence Tiger
17. Heidie (VRL-2877, YTL) - Gan Joel AET VH-31068
18. Alex (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
19. Alex (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
4. Helppo A, aluetaso
1. Blanid (VRL-0851, CeRi) - Mörötär VH-35629
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
3. Noora K. (VRL-0148, CeRi) - AM's Fallen Caplin VH-36351
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
5. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Åtkomlig
6. Heidie (VRL-2877, YTL) - Bimieca Soy AET VH-13936
7. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Rubyner Kamo VH-34136
8. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Schlau Bterüger D
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Jelena VH-30946
10. Alex (VRL-0136, FSRa) - Guardian VH-26802
11. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gushem Ayal VH-30965
12. Alex (VRL-0136, FSRa) - Rashal VH-27421
5. Vaativa B, aluetaso
1. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
2. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
--- --- ---
3. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Åtkomlig
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Istok Onyx AET VH-31100
5. Tursake(VRL-5176, YTL ) - Schlau Bterüger D
6. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
7. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
6. Helppo A, kansallinen taso
1. Blanid (VRL-0851, CeRi) - Neponen VH-29263
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
3. Wiewie (VRL-0354, HsK) - Multitalent VH-37896
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
5. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Dahabu Achilles VH-00665
6. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
7. Zoe (VRL-1773, WWR) - Hafwen Iola GBR VH-32844
8. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gazuca Charma AET VH-31099
9. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Gan Janly VH-31070
10. Wenla (VRL-0116, HsK) - Graziella BAH VH-31440
7. Vaativa B, kansallinen taso
1. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Yugaraic AET VH-18113
3. Lo (VRL-1920, VMR ) - Adorável Radon VH-27061
--- --- ---
4. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Nar Rin Samba VH-17772
5. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Dahabu Achilles VH-00665
6. Zoe (VRL-1773, WWR) - Joachim Daan NLD VH-28892
7. Zoe (VRL-1773, WWR) - Ganesvoort Heleen NLD VH-28901
8. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Lumieère de Éowyn VH-09171
9. Emma L (VRL-1645, RR) - Suudelmitar VH-23569
8. Vaativa A, kansallinen taso
1. Dreamer (VRL-0809, HsK) - Raad van Bestuur VH-19514
2. Annúndwen (VRL-0399, YTL) - Tico Petro AET VH-20886
--- --- ---
3. Lo (VRL-1920, VMR ) - CQT Primo VH-21836
4. Lo (VRL-1920, VMR ) - Adorável Radon VH-27061
5. Éowyn (VRL-0101, FSRa) - Lumièere de Éowyn VH-09171